Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Потенціал відновлення це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності сердцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192”

Анти Стрес

Варіабельність сердцевого ритму (ВСР)

  • ВСР – це метод неінвазивної оцінки функціонального стану організму, що дозволяє досліджувати регуляторні механізми організму на різних рівнях та адаптацію нервової системи у відповідь на стрес чи зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.
  • Вивчення ВСР почалося в 1965 році, дослідниками Hon і Lee, які відзначили, що патології у плода передували зміни на ВСР , які ще не були помітні на кардіограмі (ЕКГ). Результати дослідження Framingham протягом 4-річного спостереження (736 осіб похилого віку) переконливо довели, що містить прогностичну інформацію, щодо розвитку хвороб. У 1996 році робочою групою фахівців Європейського товариства кардіологів і Північноамериканського товариства фізіологів були розроблені стандарти використання показників в клінічній практиці та медичній науці, згідно з якими зараз виконується більшість досліджень. З тих пір постійний потік нової інформації продовжує надходити з досліджень. З 1967 року було опубліковано понад 11 600 наукових статей тільки англійською мовою.
  • Унікальністю методу є те, що використовується, як інструмент раннього виявлення проблем зі здоров’ям, на етапі, коли немає скарг чи симптомів та дає можливість прогнозувати виникнення різноманітних ускладнень. Особливої актуальності дане обстеження набуває в умовах стресу, коли навантаження на організм зростає і ризики виникнення післястресових хвороб значно вищі.
  • Обстеження займає до 10 хвилин, прилад мобільний у використанні, не потребує спеціального приміщення та додаткового обладнання. Результат отримують у вигляді математично-перетворених індексів, які можна самостійно проаналізувати, пройшовши за посиланням на сайті, чи отримати більш глибоке роз’яснення спеціалістами центру, записавшись на консультацію.
  • Для аналізу даних використовуємо програму, яка розроблена Українськими вченими разом з Науково-дослідними Інститутами країни.

Етапи дослідження

  • Ми робимо заміри показників функціонування та ресурсу адаптацїі організму на базі варіабельності сердцевого ритму.
  • На підставі всіх показників ви отримуєте підсумковий опис вашого поточного стану. Залежно від цього ми даємо вам рекомендації для подальших дій.
  • У разі відхилення від сприятливих показників ми пропонуємо вам глибше дослідження – для цього ви заповнюєте додаткову анкету, результати якої фахівець розбере для вас на експрес-консультації очно або онлайн.

Потенціал Відновлення складається з 5 показників

ЧСС ( частота серцевих скорочень)
Показник характеризує роботу серцево-судинної, нервової системи, щитовидної залози. При виході за межі норми рекомендована консультація лікаря
SDNN ( TP)
Інтегральний показник функціонального стану, який показує загальний резерв ( ресурс) організму для боротьби з зовнішніми та внутрішніми впливами.
RMSSD
Показник стану парасимпатичної нервової системи. Зниження показника свідчить про ваготонію, що може проявлятися проблемами з серцево-судинною системою ( зниження частоти серцевих скорочень); дихальною системою ( кашель, бронхоспазм); шлунково-кишковим трактом ( виразки, рефлюкси, здуття та ін); зменшення можливості організму ефективно розслаблятися; поганий сон; схильність до депресії; виражена тривожність. При зниженні показника, здатність організму до ефективного розслаблення знижується.
Індекс стресу ( напруження)
Характеризує, наскільки швидко йде виснаження енергії, в результаті перевантаження механізмів регуляції. Що є ризиком виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям: від мінімальних ( втрата сил, енергії, зниження рівня працездатності, швидка втома, погіршення сну та пам’яті) до серйозних ( гостра проблема чи загостення хронічної)
Психоемоційний індекс
Характеризує психоемоційний стан людини. При зниженні показника є ризики, що негативний емоційний стан може впливати на фізіологію вціломую та викликати патологічні стани.
Назва Межа норми Зниження показника Підвищення показника
ЧСС ( частота серцевих скорочень) 60-80 <49 – сильно знижений; 50-60 – помірно знижений; 81-99 – високий; >100 – дуже високий
SDNN ( TP) 30-50 25-30 – незначно знижений; 25 – 20 – помірно знижений; <20 – значно знижений Розглядається індивідуально
RMSSD 30 і > <30
Індекс стресу ( напруження) до 130 – рекомендований; 130-200 – допустимий в умовах активного ритму життя 200-300 – незначно підвищений; 300-500 – помірно підвищений; 500-700 – значно підвищений; >700 – критичний
Психоемоційний індекс 75-100 <75

Подаруйте собі гармонію тіла, душі та розуму завдяки цілісному підходу Аюрведи.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022