Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.
Джйотіш Астрологія

На порозі 2024 нам всім дуже хочеться підстрахуватися в ситуації невизначеності, вибрати правильний шлях, звіритися з математикою зірок, «підстелити соломку». Запрошуємо вас на вас на астрологічні консультації, які проводить Анія Аніма. Джйотиш правильніше порівняти з індивідуальною дорожньою картою, яка дає нам можливість уникати глухих кутів і ям на нашому шляху. Завдяки цьому ми можемо краще зрозуміти себе, свої сильні і слабкі сторони, навколишній світ, дізнатися про свій потенціал і кармічні завдання, про своє призначення, враховувати сприятливі або несприятливі періоди.

АЮРВЕДИЧНИЙ ТУР 05.12 – 15.12

Потенціал відновлення це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності сердцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192”

Пакет процедур

Осінь – це нестабільний і непростий для організму час, коли йому доводиться використовувати всі внутрішні ресурси, щоб адаптуватися до нових умов. Тому наші фахівці склали оновлюючий осінній комплекс “Крок до здоров’я”, , в який включено не тільки процедуру Абхьянга, а й апаратну діагностику з виміром Варіабельності серцевого ритму з розшифровкою від фахівця. Так ви зможете оцінити реальний стан і внутрішній ресурс свого організму, його можливості протистояти стресу та прогрес від проходження процедур.

Перший модуль “Основи аюрведи” поглибленого курсу “АЮРВЕДА ДЛЯ ЖИТТЯ ТА РОБОТИ” чекає вас на онлайн-платформі.

Приєднуйтесь до нашого потоку, і Ви зрозумієте, як правильно організувати харчування своєї сім’ї, щоб ваше здоров’я залишилося міцним, а внутрішній стан – гармонійним.

Ви отримаєте знання про 10 найцікавіших і корисних ефірних олій, їх фізичні, хімічні та органолептичні властивості, у тому числі з точки зору Аюрведи.

Как часто нам не хватает времени на заботу о себе в ритме городской жизни? Теперь вы можете получить в 2 раза больше пользы и заботы от наших специалистов за один сеанс. ⠀ Запись на параллельные процедуры – идеальное решение для тех, кто хочет не только расслабиться и укрепить своё здоровье благодаря аюрведическим процедурам, но и…

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022