Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.
Абхьянга

Холодний сезон – це нестабільний і непростий для організму час, коли йому доводиться використовувати всі внутрішні ресурси, щоб адаптуватися до нових умов. Ми відчуваємо втому, пригніченість, відсутність сил, напруженість, внутрішній холод, знервованість. Кожному варто приділяти особливу увагу своєму стану в такий виснажливий період

Вишеш

Тому фахівці з Аюрведи рекомендують на цей час:

 • дотримуватися здорових звичок, режиму дня,
 • коригувати свій спосіб життя і харчування (кожен організм унікальний, тому програму підбирають для кожного на основі його поточного стану та інших умов),
 • вживати натуральні підтримувальні препарати та спеції,
 • використовувати ефірні олії,
 • приділяти особливу увагу аюрведичним процедурам і масажам, серед яких центральне місце посідає Абх’янга

Масаж Абх’янга у Києві

Абх’янга – це традиційна аюрведична синхронна масляна терапія в 4 руки всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, яку рекомендують наші спеціалісти для підтримання здоров’я у холодний період та стабілізації внутрішнього стану сучасного міського жителя. Її по праву можна вважати найбільш затребуваною й універсальною процедурою, яка підходить практично кожному і чинить всебічний сприятливий вплив на тіло та душу, очищається розум.

Використання великої кількості теплої олії дає змогу усунути ефекти холоду, сухості, “заземлює” організм, а масажні рухи пожвавлюють роботу всіх систем, знімають напругу. На відміну від класичних масажних процедур, масаж Абх’янга – це комплексна робота над поліпшенням стану всього організму. Послідовність дій опрацьована у Центрах 20 роками практики та навчання, а внутрішня гармонія медітуючих фахівців створює атмосферу спокою та розслаблення.

Ефект та вплив Абх’янги:

 • Проробляються всі тканини тіла, нервові закінчення
 • Стимулює кровообіг та лімфоток
 • Підтримує фігуру, робить шкіру м’якою, еластичною та пружною
 • Натуральні олії живлять шкіру, суглоби та зміцнюють сполучні тканини
 • Сприяє очищенню організму та виведенню токсинів
 • Глибоке розчинення стресу та хронічної втоми
 • Нормалізує сон, надає сил та енергії, поліпшується швидкість розумової діяльності, пам’ять
 • Зміцнюється імунітет, зростає опір інфекціям
 • Зникає боль у суглобах і зв’язках, спазми та блоки у м’язах, налагоджується робота опорно-рухового апарату

Як проходить сеанс Абх’янги?

Процедура включає в себе кілька етапів для глибокого ефекту та повного занурення


Підготовчий: Ви одягаєте зручниий махровий халат, проходите в теплу кімнату, де панує атмосфера спокою і гармонії, приглушене світло, горять свічки, витає аромат трав і ефірних олій. Наші дбайливі майстри проводять вам обмивання стоп у теплій воді, легкий масаж комірцевої зони та голови.


Масляна терапія: Ви лягаєте на комфортний масажний дерев’яний стіл із приємним до тіла одноразовим покриттям. На все тіло в 4 руки наноситься тепла натуральна олія (іноді з додаванням трав), а легкі та плавні синхронні масажні рухи здійснюються у напрямку від серця з опрацюванням енергетичних точок (марм).

Процедура виконується синхронно двома масажистами, оскільки синхронність посилює зцілюючий ефект процедури шляхом свого впливу на обидві півкулі мозку. Кінцівки опрацьовуються прямолінійно, а ось в області грудей і живота використовується вплив по спіралі. Артеріальна кров пришвидшується за направленням до органів і м’язів, тим самим, підбадьорюючи організм, закликаючи його до роботи над своїм відновленням, активуючи природні здатності.

Приділяється детальна увага кожній частині тіла, особливо акцентуючись на кожному сантиметрі долонь і стоп. Саме там розташована величезна кількість рефлекторних точок і нервових закінчень, які активізують роботу органів і систем. Ретельно опрацьовується голова – волосиста зона, обличчя, шия, а також плечовий пояс.

Після промаслювання і масажу рекомендуємо полежати кілька хвилин із заплющеними очима, щоб отримати глибокий ефект від процедури. Після завершення ви можете прийняти душ, щоб очистити шкіру.


Додаткова опція: Трав’яна індійська парна Сведана призначається вибірково після процедур, оскільки має деякі протипоказання. Відбувається нагрівання всього тіла за допомогою збагаченого травами пару, розширюються капіляри й міжтканинний простір. Це полегшує виведення токсинів із тканин.


Відпочинок у кріслі з аюрведичним чаєм: Після процедури вас проводять до кімнати відпочинку, де ви зможете в спокійній атмосфері насолодитися натуральним цілющим напоєм і налаштуватися на повернення до своїх справ з новими силами і натхненням.

Рекомендований курс

3-5 процедур, але залежить від вашої конституції та поточного стану. Скласти курс процедур, що підходить саме вам, можна на консультації у нашого фахівця

З цією процедурою також поєднується:

– Апаратна діагностика
– Консультація фахівця
– Широдхара
– Сведана

Протипоказання

Абх’янга дуже універсальна та гнучка процедура, яка має мінімум протипоказань, серед яких алергія на олії, пошкодження шкіри, травми. Докладніше ви зможете уточнити у свого спеціаліста чи Адміністратора.

Подаруйте собі гармонію тіла, душі та розуму завдяки цілісному підходу Аюрведи.

Отже, тим, хто ретельно дбає про своє здоров’я та хоче розумно в нього інвестувати, ми пропонуємо скористатися пакетом “Крок до здоров’я”, в який включено не тільки процедуру Абх’янга, а й апаратну діагностику з виміром Варіабельності серцевого ритму з інтерпретацією від фахівця. Так ви зможете оцінити реальний стан і внутрішній ресурс свого організму, його можливості протистояти стресу та прогрес від проходження процедур.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022