Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.
Джйотіш Астрологія

Анія Аніма, коуч, астролог, ведуча трансформаційних програм

Шановні друзі, на порозі 2024 нам всім дуже хочеться підстрахуватися в ситуації невизначеності, вибрати правильний шлях, звіритися з математикою зірок, «підстелити соломку». Запрошуємо вас на вас на астрологічні консультації, які проводить Анія Аніма.

  • Коуч, астролог, ведуча трансформаційних програм
  • Досвід роботи: понад 20 років роботи у сфері консалтингу і суспільних зв’язків,
  • 15 років роботи з жінками як ведуча жіночих програм,
  • 10 років у коучингу, 5 років в Джйотіш- астрології.

Джйотиш правильніше порівняти з індивідуальною дорожньою картою, яка дає нам можливість уникати глухих кутів і ям на нашому шляху. Завдяки цьому ми можемо краще зрозуміти себе, свої сильні і слабкі сторони, навколишній світ, дізнатися про свій потенціал і кармічні завдання, про своє призначення, враховувати сприятливі або несприятливі періоди.

Ведична астрологія спирається на закони матеріального світу, тож знання про те, як він улаштований дає нам можливість навчитися жити відповідно до законів світобудови, більш щасливого та гармонійного буття.

1.1. Експрес-гороскоп.

Це короткий аналіз вашого гороскопа, у ході якого визначаються основні положення (ваш висхідний, сонячний, місячний знаки, як вони впливають на вас і що це вам дає), дається короткий аналіз кармічних завдань.
Формат: онлайн-зустріч або аудіозапис.
Тривалість консультації – 15 хвилин.
Користь цієї послуги полягає у тому, що ви можете дізнатися про головне у своєму гороскопі, який є картою на життя. Також це може бути перше знайомство, якщо ви поки що не готові до більш глибокої роботи з астрологом.
Вартість – 500 грн.

1.2. Гороскоп стандарт.

Це аналіз гороскопа, у ході якого ви зможете глибше зрозуміти себе, свої особливості та можливості, кармічні завдання та життєві виклики, отримаєте відповіді на свої запитання.
Формат: особиста зустріч або онлайн, яку можна буде записати в аудіо форматі.
Тривалість консультації – 1 година (може трохи більше).
Користь цієї послуги полягає у тому, що гороскоп дозволяє глибше зрозуміти себе і своє життя, свою карму та можливості для покращення ситуації. Відповіді на ваші запитання дозволять вам сформувати ефективні стратегії дії, зрозуміти, як стати більш впевненою та щасливою людиною.
Вартість – 2500 грн.

⠀1.3. Астрологічний прогноз та рекомендації на рік – на астрономічний або на рік життя від дня народження.

Це доволі докладний аналіз за багатьма показниками, що дозволяє людині зрозуміти можливості та особливості року, його виклики по періодах у зв’язку з рухом планет, періодами ретро планет та коридорами затемнень (вони відбуваються двічі на рік, несуть певні кармічні завдання, завжди щось ускладнюють, щось акцентують). Послуга включає в себе попередній варіант – аналіз поточного періоду та його викликів і можливостей. У неї входить також інформація про головні астрологічні події року та їхні впливи на вас.
Інформація містить рекомендації щодо конкретних особливих днів, коли людині потрібно приділити час собі, аби підвищити свою ефективність та уникнути зайвих проблем.
Таку інформацію часом замовляють люди, які далекі від астрології та якихось “високих сфер”, але вони бачать її практичність для себе. Отже, ви отримуєте “маршрутний лист” на рік, у якому маєте підказки, необхідні для того, щоб ефективно пройти тим маршрутом, який сформований для вас вашим життям.
Користь: суттєво економить ресурси (увагу, час, нерви, гроші), бо дозволяє ефективно спланувати свій рік.
Формат – текстовий, обсягом від 10 сторінок.
Вартість – 5000 грн.

Запис за телефонами:

вул. Липківського, 16 А
+38 067 502 76 37

вул. Драгоманова, 40 Е
+38 067 192 00 22

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022