Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Для тих, хто ретельно дбає про своє здоров’я та хоче розумно в нього інвестувати, наші фахівці склали оновлюючий осінній комплекс “Крок до здоров’я” , в який включено не тільки процедуру Абх’янга, а й апаратну діагностику з виміром Варіабельності серцевого ритму. Так ви зможете оцінити реальний стан і внутрішній ресурс свого організму, його можливості протистояти стресу та прогрес від проходження процедур.


1. Абх’янга

Абх’янга – це традиційна аюрведична синхронна масляна терапія в 4 руки всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, яку рекомендують наші спеціалісти для підтримання здоров’я у холодний період та стабілізації внутрішнього стану сучасного міського жителя. Її по праву можна вважати найбільш затребуваною й універсальною процедурою, яка підходить практично кожному і чинить всебічний сприятливий вплив на тіло та душу, очищається розум.

Використання великої кількості теплої олії дає змогу усунути ефекти холоду, сухості, “заземлює” організм, а масажні рухи пожвавлюють роботу всіх систем, знімають напругу. На відміну від класичних масажних процедур, масаж Абх’янга – це комплексна робота над поліпшенням стану всього організму. Послідовність дій опрацьована у Центрах 20 роками практики та навчання, а внутрішня гармонія медітуючих фахівців створює атмосферу спокою та розслаблення.

Ефект та вплив Абх’янги:

  • Проробляються всі тканини тіла, нервові закінчення
  • Стимулює кровообіг та лімфоток
  • Підтримує фігуру, робить шкіру м’якою, еластичною та пружною
  • Натуральні олії живлять шкіру, суглоби та зміцнюють сполучні тканини
  • Сприяє очищенню організму та виведенню токсинів
  • Глибоке розчинення стресу та хронічної втоми
  • Нормалізує сон, надає сил та енергії, поліпшується швидкість розумової діяльності, пам’ять
  • Зміцнюється імунітет, зростає опір інфекціям
  • Зникає боль у суглобах і зв’язках, спазми та блоки у м’язах, налагоджується робота опорно-рухового апарату

БІЛЬШЕ ПРО АБХ’ЯНГУ ТУТ


2. Діагностика Потенціалу Відновлення.

Потенціал відновлення це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності сердцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192” за 5 параметрами.

  • ВСР – це метод неінвазивної оцінки функціонального стану організму, що дозволяє досліджувати регуляторні механізми організму на різних рівнях та адаптацію нервової системи у відповідь на стрес чи зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.
  • Унікальністю методу є те, що використовується, як інструмент раннього виявлення проблем зі здоров’ям, на етапі, коли немає скарг чи симптомів та дає можливість прогнозувати виникнення різноманітних ускладнень. Особливої актуальності дане обстеження набуває в умовах стресу, коли навантаження на організм зростає і ризики виникнення післястресових хвороб значно вищі.
  • Обстеження займає до 10 хвилин, прилад мобільний у використанні, не потребує спеціального приміщення та додаткового обладнання. Результат отримують у вигляді математично-перетворених індексів, які можна самостійно проаналізувати, пройшовши за посиланням на сайті, чи отримати більш глибоке роз’яснення спеціалістами центру, записавшись на консультацію.
ЧСС ( частота серцевих скорочень) Показник характеризує роботу серцево-судинної, нервової системи, щитовидної залози. При виході за межі норми рекомендована консультація лікаря
Показник показує, скільки потрібно витратити сил ( резервів) організму,щоб тримати стабільність ( гомеостаз) в огранах та системах під дією зовнішніх та внутрішніх факторів ( емоційних, температурних, стресових, медикаментозних та ін). По мірі підвищення показника, рівень активності симпатичної нервової системи зростає, що, в подальшому, призводить до дисбалансу.
Характеризує, наскільки швидко йде виснаження енергії, в результаті перевантаження механізмів регуляції. Що є ризиком виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям: від мінімальних ( втрата сил, енергії, зниження рівня працездатності, швидка втома, погіршення сну та пам’яті) до серйозних ( гостра проблема чи загостення хронічної)
SDNN ( TP) Інтегральний показник функціонального стану, який показує загальний резерв ( ресурс) організму для боротьби з зовнішніми та внутрішніми впливами.
RMSSD Показник стану парасимпатичної нервової системи. Зниження показника свідчить про ваготонію, що може проявлятися проблемами з серцево-судинною системою ( зниження частоти серцевих скорочень); дихальною системою ( кашель, бронхоспазм); шлунково-кишковим трактом ( виразки, рефлюкси, здуття та ін); зменшення можливості організму ефективно розслаблятися; поганий сон; схильність до депресії; виражена тривожність. При зниженні показника, здатність організму до ефективного розслаблення знижується.
Індекс стресу (напруження) Характеризує, наскільки швидко йде виснаження енергії, в результаті перевантаження механізмів регуляції. Що є ризиком виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям: від мінімальних ( втрата сил, енергії, зниження рівня працездатності, швидка втома, погіршення сну та пам’яті) до серйозних ( гостра проблема чи загостення хронічної)
Психоемоційний індекс Характеризує психоемоційний стан людини. При зниженні показника є ризики, що негативний емоційний стан може впливати на фізіологію вціломую та викликати патологічні стани.
БІЛЬШЕ ПРО ВСР ТУТ


Подаруйте собі гармонію тіла, душі та розуму завдяки цілісному підходу Аюрведи.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022