Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Зима – це непростий для організму час, коли йому доводиться використовувати всі внутрішні ресурси, щоб адаптуватися до нових умов. Згідно з Аюрведою це період Вати, який характеризується вітром, легкістю, прохолодою, мінливістю, сухістю (через вітряну погоду), згасанням, мінливістю.

Все це виводить із балансу нашу внутрішню стихію Вати, що відбивається на нашому самопочутті та здоров’ї. Ми відчуваємо втому, пригніченість, відсутність сил, напруженість, внутрішній холод, знервованість. Кожному варто приділяти особливу увагу своєму стану в такий виснажливий перехідний сезон.

Отже, для тих, хто ретельно дбає про своє здоров’я та хоче розумно в нього інвестувати, наші фахівці склали оновлюючий осінній комплекс “Крок до здоров’я” за спеціальною ціною 2100 грн ( замість 2800 грн) до 29.02, в який включено не тільки процедуру Абх’янга, а й апаратну діагностику з виміром Варіабельності серцевого ритму з розшифровкою від фахівця. Так ви зможете оцінити реальний стан і внутрішній ресурс свого організму, його можливості протистояти стресу та прогрес від проходження процедур.


1. Абх’янга

Абх’янга – це традиційна аюрведична синхронна масляна терапія в 4 руки всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, яку рекомендують наші спеціалісти для підтримання здоров’я у холодний період та стабілізації внутрішнього стану сучасного міського жителя. Її по праву можна вважати найбільш затребуваною й універсальною процедурою, яка підходить практично кожному і чинить всебічний сприятливий вплив на тіло та душу, очищається розум.

Використання великої кількості теплої олії дає змогу усунути ефекти холоду, сухості, “заземлює” організм, а масажні рухи пожвавлюють роботу всіх систем, знімають напругу. На відміну від класичних масажних процедур, масаж Абх’янга – це комплексна робота над поліпшенням стану всього організму. Послідовність дій опрацьована у Центрах 20 роками практики та навчання, а внутрішня гармонія медітуючих фахівців створює атмосферу спокою та розслаблення.

Ефект та вплив Абх’янги:

 • Проробляються всі тканини тіла, нервові закінчення
 • Стимулює кровообіг та лімфоток
 • Підтримує фігуру, робить шкіру м’якою, еластичною та пружною
 • Натуральні олії живлять шкіру, суглоби та зміцнюють сполучні тканини
 • Сприяє очищенню організму та виведенню токсинів
 • Глибоке розчинення стресу та хронічної втоми
 • Нормалізує сон, надає сил та енергії, поліпшується швидкість розумової діяльності, пам’ять
 • Зміцнюється імунітет, зростає опір інфекціям
 • Зникає боль у суглобах і зв’язках, спазми та блоки у м’язах, налагоджується робота опорно-рухового апарату

БІЛЬШЕ ПРО АБХ’ЯНГУ ТУТ


2. Діагностика Потенціалу Відновлення.

Потенціал відновлення це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності сердцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192” за 5 параметрами.

 • ВСР – це метод неінвазивної оцінки функціонального стану організму, що дозволяє досліджувати регуляторні механізми організму на різних рівнях та адаптацію нервової системи у відповідь на стрес чи зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.
 • Унікальністю методу є те, що використовується, як інструмент раннього виявлення проблем зі здоров’ям, на етапі, коли немає скарг чи симптомів та дає можливість прогнозувати виникнення різноманітних ускладнень. Особливої актуальності дане обстеження набуває в умовах стресу, коли навантаження на організм зростає і ризики виникнення післястресових хвороб значно вищі.
 • Обстеження займає до 10 хвилин, прилад мобільний у використанні, не потребує спеціального приміщення та додаткового обладнання. Результат отримують у вигляді математично-перетворених індексів, які можна самостійно проаналізувати, пройшовши за посиланням на сайті, чи отримати більш глибоке роз’яснення спеціалістами центру, записавшись на консультацію.
ЧСС ( частота серцевих скорочень) Показник характеризує роботу серцево-судинної, нервової системи, щитовидної залози. При виході за межі норми рекомендована консультація лікаря
Показник показує, скільки потрібно витратити сил ( резервів) організму,щоб тримати стабільність ( гомеостаз) в огранах та системах під дією зовнішніх та внутрішніх факторів ( емоційних, температурних, стресових, медикаментозних та ін). По мірі підвищення показника, рівень активності симпатичної нервової системи зростає, що, в подальшому, призводить до дисбалансу.
Характеризує, наскільки швидко йде виснаження енергії, в результаті перевантаження механізмів регуляції. Що є ризиком виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям: від мінімальних ( втрата сил, енергії, зниження рівня працездатності, швидка втома, погіршення сну та пам’яті) до серйозних ( гостра проблема чи загостення хронічної)
SDNN ( TP) Інтегральний показник функціонального стану, який показує загальний резерв ( ресурс) організму для боротьби з зовнішніми та внутрішніми впливами.
RMSSD Показник стану парасимпатичної нервової системи. Зниження показника свідчить про ваготонію, що може проявлятися проблемами з серцево-судинною системою ( зниження частоти серцевих скорочень); дихальною системою ( кашель, бронхоспазм); шлунково-кишковим трактом ( виразки, рефлюкси, здуття та ін); зменшення можливості організму ефективно розслаблятися; поганий сон; схильність до депресії; виражена тривожність. При зниженні показника, здатність організму до ефективного розслаблення знижується.
Індекс стресу (напруження) Характеризує, наскільки швидко йде виснаження енергії, в результаті перевантаження механізмів регуляції. Що є ризиком виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям: від мінімальних ( втрата сил, енергії, зниження рівня працездатності, швидка втома, погіршення сну та пам’яті) до серйозних ( гостра проблема чи загостення хронічної)
Психоемоційний індекс Характеризує психоемоційний стан людини. При зниженні показника є ризики, що негативний емоційний стан може впливати на фізіологію вціломую та викликати патологічні стани.
БІЛЬШЕ ПРО ВСР ТУТ

3. Консультація фахівця

Фахівець нашого Центру за 15-20 хвилин прокоментує і розшифрує для вас детальніше всі результати вимірювання показників ВСР, розповість про поточний стан вашого здоров’я, перспективи та можливості його поліпшення.

Глибоку аналітику стану здоров’я, індивідуальну програму оздоровлення можна отримати на повній консультації чи супроводі очно чи онлайн. Докладніше про це можна дізнатися тут або у Адміністраторів Центрів.


Подаруйте собі гармонію тіла, душі та розуму завдяки цілісному підходу Аюрведи.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022