Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Обидва комплекси складаються з трьох етапів і містять діагностику та оглядову консультацію, а відрізняються видом масажу / терапії.


Комплекс “Точка опори”

Ідеальний пакет для знайомства з Аюрведою та первинної турботи про своє здоров’я.

В нього входить:

1. Експрес-Антистрес Абх’янга

Традиційна аюрведична синхронна масляна терапія в 4 руки всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, яку рекомендують наші спеціалісти для підтримання здоров’я та стабілізації внутрішнього стану сучасного міського жителя. Її по праву можна вважати найбільш затребуваною й універсальною процедурою, яка підходить практично кожному і чинить всебічний сприятливий вплив на тіло та душу, очищає розум.

Масаж шийно-комірцевоі зони та голови по марма точках, а також масаж ступень з литковими мʼязами. Згідно з Аюрведою, марми – це енергетичні центри тіла, точки дотику між фізичним тілом і тонкими енергетичними потоками. Більшість цих точок пов’язана з певними м’язами, органами або тканинами подібно до точок в акупунктурі.

Ефект та вплив Експрес-Антистрес:

 • знимає напруження та стрес
 • заспокоює головний біль і спазми

Ефект та вплив Абх’янги:

 • Проробляються всі тканини тіла, нервові закінчення
 • Стимулює кровообіг та лімфоток
 • Підтримує фігуру, робить шкіру м’якою, еластичною та пружною
 • Натуральні олії живлять шкіру, суглоби та зміцнюють сполучні тканини
 • Сприяє очищенню організму та виведенню токсинів
 • Глибоке розчинення стресу та хронічної втоми
 • Нормалізує сон, надає сил та енергії, поліпшується швидкість розумової діяльності, пам’ять
 • Зміцнюється імунітет, зростає опір інфекціям
 • Зникає боль у суглобах і зв’язках, спазми та блоки у м’язах, налагоджується робота опорно-рухового апарату

БІЛЬШЕ ПРО АБХ’ЯНГУ ТУТ


1. Замір індексів стресу та резервів організму

Фахівець Центру за допомогою апаратної діагностики за 5 параметрами на базі варіабельності сердцевого ритму (ВСР)Потенціал відновлення. Це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності серцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192” за 5 параметрами.

 • ВСР – це метод неінвазивної оцінки функціонального стану організму, що дозволяє досліджувати регуляторні механізми організму на різних рівнях та адаптацію нервової системи у відповідь на стрес чи зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.
 • Унікальністю методу є те, що використовується, як інструмент раннього виявлення проблем зі здоров’ям, на етапі, коли немає скарг чи симптомів та дає можливість прогнозувати виникнення різноманітних ускладнень. Особливої актуальності дане обстеження набуває в умовах стресу, коли навантаження на організм зростає і ризики виникнення післястресових хвороб значно вищі.
 • Обстеження займає до 10 хвилин, прилад мобільний у використанні, не потребує спеціального приміщення та додаткового обладнання. Результат отримують у вигляді математично-перетворених індексів, які можна самостійно проаналізувати, пройшовши за посиланням на сайті, чи отримати більш глибоке роз’яснення спеціалістами центру, записавшись на консультацію.

БІЛЬШЕ ПРО ВАРІАБЕЛЬНОСТЬ СЕРЦЕВОГО РІТМУ


2. Консультація фахівця

Фахівець нашого Центру за 15-20 хвилин прокоментує і розшифрує для вас детальніше всі результати вимірювання показників ВСР, розповість про поточний стан вашого здоров’я, перспективи та можливості його поліпшення.

Глибоку аналітику стану здоров’я, індивідуальну програму оздоровлення можна отримати на повній консультації чи супроводі очно чи онлайн. Докладніше про це можна дізнатися у Адміністраторів Центрів.


Подаруйте собі гармонію тіла, душі та розуму завдяки цілісному підходу Аюрведи.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022