Віктор Мацишин

Керівник мережі Центрів здоров’я “Аюрведа-192”


Я радий вітати Вас у мережі Центрів Здоров’я “Аюрведа-192”. Ми знаємо шлях до досконалого здоров’я. Ми допоможемо Вам згадати себе.

Філософія:

Свідомість і тіло єдині. За допомогою цілого спектра послуг ми впливаємо на тіло, гармонізуючи свідомість. Знання про здоров’я закладені в нас природою, наше завдання – пробудити це знання в людині, створити умови для самозцілення і для руху людини до спокою, усвідомленості та ясності розуму.
Для цього понад 10 років ми використовуємо найпростішу й найефективнішу методику розчинення глибокого стресу – Трансцендентальну Медитацію. ТМ – усуває першопричину всіх захворювань. Це шлях до природної гармонії тіла і свідомості.

Місія:

Розкриття безмежного творчого потенціалу індивідуума через баланс свідомості й тіла для забезпечення ідеального здоров’я завдяки системному підходу на базі ведичних знань, яке приведе людину до процвітання, добробуту, щастя.

Унікальність:

Індивідуальний, цілісний підхід до кожного клієнта. Під час консультації (опитування, огляд, пульсодіагностика) лікар визначає індивідуальні причини дисбалансу і призначає строго індивідуальне лікування, спрямоване на усунення глибинної причини дисбалансу, що породжує захворювання.
Поєднання досвіду Аюрведи та сучасної медицини. Наші лікарі мають вищу медичну кваліфікацію, а фахівці з аюрведичних процедур – медичну освіту.
Ми володіємо і навчаємо техніці Трансцендентальної Медитації – науково обґрунтованої технології розчинення глибинних стресів і хронічної втоми.
Ми, дійсно, раді одужанню наших клієнтів, бо вони перетворюються на наших друзів, які завжди раді прийти до нас на підтримувальні процедури.
Спектр послуг

Комплексний спектр послуг спрямований на відновлення здоров’я та відтворення єдності людини та природи.

Панчакакарма
ТМ
аюрведичні та лікувальні масажі
рефлексологія стоп
Су-джок
гомеосиніатрія
йога
косметологія
аюрведичне харчування
книги
лекції про здоров’я, Аюрведу та вищі стани свідомості

Политика конфиденциальности

Наша политика конфиденциальности — мы гарантируем полную конфиденциальность каждому клиенту и никогда не передадим контактную информацию о вас третьим лицам.