Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.
Джйотіш Астрологія

На порозі 2024 нам всім дуже хочеться підстрахуватися в ситуації невизначеності, вибрати правильний шлях, звіритися з математикою зірок, «підстелити соломку». Запрошуємо вас на вас на астрологічні консультації, які проводить Анія Аніма. Джйотиш правильніше порівняти з індивідуальною дорожньою картою, яка дає нам можливість уникати глухих кутів і ям на нашому шляху. Завдяки цьому ми можемо краще зрозуміти себе, свої сильні і слабкі сторони, навколишній світ, дізнатися про свій потенціал і кармічні завдання, про своє призначення, враховувати сприятливі або несприятливі періоди.

Потенціал відновлення це комплексне поняття, що описує здатність людини адаптуватися до стресу з мінімальними негативними наслідками та ефективно відновлюватися.

Вимірювання здійснюється на базі замірів варіабельності сердцевого ритму (ВСР) по методиці Центру стрес-індукованих розладів “А-192”

Абхьянга

Осінь – це нестабільний і непростий для організму час, коли йому доводиться використовувати всі внутрішні ресурси, щоб адаптуватися до нових умов. Абхьянга – це традиційна аюрведична синхронна масляна терапія в 4 руки всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, яку рекомендують наші спеціалісти для підтримання здоров’я у холодний період та стабілізації внутрішнього стану сучасного міського жителя. Її по праву можна вважати найбільш затребуваною й універсальною процедурою, яка підходить практично кожному і чинить всебічний сприятливий вплив на тіло та душу, очищається розум.

Анна Миколаївна Осипенко – дієтолог, фахівець з Аюрведи, консультує у режимі ОНЛАЙН! Порядок проведення онлайн-консультації Заповніть анкету для реєстрації ТУТ Адміністратор Центру зв’яжеться з вами для уточнення деталей Якщо ви вибираєте аюрведичну консультацію, вам на електронну пошту буде надіслано Анкету-опитувач підготовчого етапу до консультації, ми попросимо вас надіслати результати останніх медичних досліджень. Ви робите оплату…

Перший модуль “Основи аюрведи” поглибленого курсу “АЮРВЕДА ДЛЯ ЖИТТЯ ТА РОБОТИ” чекає вас на онлайн-платформі.

Приєднуйтесь до нашого потоку, і Ви зрозумієте, як правильно організувати харчування своєї сім’ї, щоб ваше здоров’я залишилося міцним, а внутрішній стан – гармонійним.

В аюрведической медицине здоровью женщины уделяется особое внимание. Уникальность женщины – это не только способность дарить жизнь, но и тонкая психическая организация и чувственность. Аюрведа исследует периоды созревания, расцвета и увядания человека. Для каждого жизненного этапа, для каждого времени года и суток существуют правила, касающиеся питания, ухода за собой, физической активности и поддержания душевного баланса….

Как помочь иммунитету справиться с вирусами?
Открыта запись на прием к врачу-иммунологу

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022