Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Що робити від пересихання шкіри восени?

6a00e554fbc43e8834017ee4e0feb7970d

В осінній період шкіра людини схильна до пересихання. Щоб зберегти її баланс Аюрведа рекомендує робити абхьянгу – промаслення всього тіла. Щоденна Абхьянга звільняє в шкірі гормони, що стимулює кровообіг і виділення через шкіру; зміцнює центральну нервову систему; зменшує напругу, позбавляє страху; поліпшує сон; підвищує тонус м’язів; зміцнює м’язи, покращує травлення, запобігає хворобам і омолоджує все тіло.

Приготування масла

Люди мають свої особливості шкіри, залежно від конституції, можна призначити універсальне масло – кунжутне. Вперше, перед використанням його обов’язково треба нагріти приблизно до 110 ° C. Воно стане більш рідким і краще проникатиме в шкіру. Важливо не перегріти. Використовуйте термометр, або ж перед нагріванням масла капніть на дно посуду 2-3 краплі води. Приблизно при 100 ° C краплі води почнуть шипіти або лопатися, це сигналізуватиме закінчення «дозрівання». Надалі, для кожної Абхьянги, берете необхідну кількість цього «дозрілого» масла і нагріваєте до температури тіла перед масажем.
Використовуйте для Абхьянги таку кількість масла, щоб контакт зі шкірою був гладким і м’яким.

Проведення процедури

Спочатку нанесіть масло на всі частини тіла і тільки потім проводьте масаж.
Почніть з голови, вух та обличчя, помасажуйте стопи, далі перейдіть на шию, руки, долоні, ноги і стопи. Промасажуйте все тіло: передпліччя, стегна, гомілки, а також спину – поздовжніми рухами, суглоби (плече, лікоть і т.д.) – круговими рухами.
Руки і ноги промасажуйте з сильнішим натиском (вгору і вниз), а груди і живіт – більш лагідно, при цьому, живіт – за годинниковою стрілкою уздовж товстої кишки.

Тривалість процедури

Масло починає проникати в шкіру приблизно через 5 хвилин. Тому залиште його на 15-20 хвилин, перш ніж приймати теплий душ або ванну. При нестачі часу рекомендується змащувати маслом, принаймні, шкіру вушних раковин, грудну клітину (область серця), область навколо пупка, низ спини і стопи. Потім кілька хвилин прогрійтеся під струменем теплої води в душі або полежіть в теплій ванній.

Для змивання масла намагайтеся не користуватися традиційними миючими засобами, бо вони емульгують жири, що і створює пересихання шкіри. Можна брати горохове або вівсяне борошно, змішувати з теплою водою до сметаноподібної субстанції і використовувати як миючий засіб під час душу.

Не варто проводити Абхьянгу при застуді, а також, жінкам протягом перших 3 днів менструації.

Варто додати, що процедури зовнішнього промаслювання включають унікальні методи синхронного масажу з теплим маслом та додаванням трав для пілінгу тіла (Удвартана) і з активізацією обміну у тканинах організма через процедури простукування трав’яними мішечками (Подикици) з наступним пропарюванням тіла в дерев’яній сведані. Завдякі такому пропаренню тіла організм максимально природнім чином запускає процеси відділення токсинів від тканин і виведення їх через пори шкіри, або через потрапляння в кишківник з наступними процедурами очищення.

Взагалі Аюрведа рекомендує кожного дня робити промаслення тіла перед душем. Усім, а не лише тим, у кого шкіра пересихає.

УВАГА, АКЦІЯ!
ЗНИЖКА 20 % на проходження процедури Абхьянга
(промаслення в 4 руки) в НОВОМУ філіалі клініки, за адресою : вул.Драгоманова, 40Е

*Акція діє: з 9:00 до 15:00, з 6 по 22 листопада!
Запис за телефоном: +38 067 192 00 22

Запрошуємо “Згадати себе…”!

З любов’ю, www.ayurveda192.ua

 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022