Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Головні болі, що пов’язані з погодними змінами. Про що вони свідчать? Чи потрібно їх сприймати як належне? Що з ними робити і чи пити при цьому знеболювальні таблетки?

Golovnaja-bol-odin-iz-simptomov

Головні болі свідчать про зниження адаптативних можливостей організма. Це може бути наслідком перенесеного стресу, накопиченої втоми, частого напруження чи через вроджені особливості організма. Бо інші  організми і при більших навантаженнях  не зреагують.  Є сенс відвідати лікаря, який допоможе розібратися. Ми ж не просто відправимо на обстеження щоб виключити, наприклад, пухлину, крововилив чи ще якесь грубе порушення. А ми можемо зрозуміти його індивідуальну конституцію, і що відбувається у цьому регіоні. Пульс і діагностика допоможе зрозуміти, чи є там накопичення так званої Кафа-доши. Кафа – це важкий біль, що довго триває, ниє. Є Піта – це біль, який розпирає, агресія може проявлятися. І Вата – стріляючий  біль. Є також мігрень, яка має трохи іншу природу.

Є головні болі,  пов’язані саме з підвищенням внутрішньочерепного тиску. Це часта причина через порушення венозного відтоку від сидячого способу роботи. Йдуть часті естетичні навантаження і через це відтік крові від голови з часом погіршується. Артеріальний тиск не може погіршитись, бо тоді людина може втратити свідомість і навіть померти. А при  погіршеному відтоку крові приток залишається, і через це застоюється венозна кров і підвищується внутрішньочерепний тиск. У таких випадках допомагають – масажі, голки, закапування крапель у ніс, медитації.

У будь-якому випадку  треба  йти до лікаря. Але терпіти біль не треба, краще випити таблетку і зразу ж  проконсультуватися з фахівцем. Якщо це початкова стадія, то людина може зрозуміти: причина – у недосипанні, порушеному  невчасному  харчуванняі, перевтомі. І тут можна самому вплинути, відновивши нормальний режим життя, підключити вранішні пробіжки на свіжому повітрі. Це може бути просто напружений момент життя. А  в іншому випадку – лише до лікаря. І не просто, щоб прописав пігулку, а саме розібрався у суті причини.

І все ж таки, сьогоднішні дослідження недостатні, бо  невропатолог не може охопити розуміння роботи шлунково–кишкового тракту, стійкості людини до стресу.  Отже, все  зведеться до того, що зроблять МРТ, УЗІ і на тому все. Тому, треба приходити до нас.  Клініка Аюрведа-192 має дуже гарні результати по лікуванню в тому числі головного болю і мігреню.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022