Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

сердце1_
Чи можуть в клініці Аюрвєда поставити діагноз? І чи опираються при цьому на вже наявні у людини результати аналізів і обстежень?

Якщо вони є – то так. При необхідності ми використовуємо ці методи. Але це не основне, на що ми спираємося, лише якщо бачимо, що людина недовірлива, переживає щоб ми нічого не пропустили, тоді робить традиційні дослідження для власного заспокоєння. Крім основної пульсодіагностики ми бачимо саму людину: як вона розмовляє, як відповідає на питання, як актуалізує важливість того чи іншого симптома, як ставиться до своєї хвороби. Отримані відповіді щодо травної системи, режиму дня, особливостей організма, дисбалансу пульса підводять до розуміння стану балансу чи дисбалансу і надання рекомендацій пацієнту. Бачимо можливість розвитку якихось нових дисбалансів. Нормалізуючи здоров’я через найпростіші методи, ми можемо попередити розвиток захворювання і покращуємо стан людини. Якщо проблеми дуже серйозні, ми доповнюємо наші методи діагностики традиційними.
Наші спеціалісти мають освіту як традиційної медицини, так і Аюрведи. Тому ми можемо розглядати аналізи, зроблені у традиційних медзакладах і маємо свої аюрведичні методи. Основний з них – пульсодіагностика . У досягненні результата аюрвєда базується не виключно на симптомах чи змінах у внутрішніх органах, що і є результатами обстежень.Тобто, змінилася структура печінки, вона збільшена, з’явився гепатоз чи судини вже пошкоджені. Це вимагає вже радикальніших заходів. Ми бачимо тенденцію дисбалансу, що зароджується і можемо попередити його на ранніх стадіях розвитку.
Часто у нас цікавляться методиками омолодження, зняття стресу, ефективністю підготовки до родів. Треба сказати, що Аюрвєда корисна не лише у випадках наявних симптомів, а й коли людина розуміє, що її щось не влаштовує. Тут доречна консультація на предмет профілактики захворювань.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022