Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

bessonica(1)Найчастіше причиною безсоння є нервова перевтома. Тоді людина, навіть якщо дуже хоче спати, не може заснути. Тому що будь-яке мінімальне розслаблення спричинює процес, коли втома починає розчинятися. А вихід напруги цієї стоми – це активізація енергій. Тобто фізична активність наростає у нервовій системі. Тому людина не може заснути: то засинає, то прокидається.

Є різні типи безсоння. Буває важко заснути, але потім важко прокидатися. І навпаки – швидко засинає і швидко прокидається. Є такі, що швидко впадають у сон, але він поверховий, тому всю ніч прокидаються. Це все пов’язане з роботою Вата-Піта-Кафа. Тому кожну людину, відповідно, треба дивитися індивідуально. Але можна сказати, що відновленню сну дуже допомагає медитація – зняти напругу, втому, що накопичується щоденно. Тоді сон буде глибоким і якісним. Тіло буде відпочивати, людина буде відновлюватися.

Є рецепт, який дуже ефективний. Особливо, коли  безсоння пов’язане з накопиченням напруги, недосинанням, порушенням режиму.  Треба за годину до сна випити склянку теплого молока з додаванням трохи куркуми і мускатного горіха. Можна туди додати  цукру і топленого масла. З топленим маслом зробити масаж стоп і ним же намазати слизову оболонку носа. До молока можна з’їсти два мигдалевих горіха, попередньо їх замочивши і знявши коричневу шкірку. Дуже добре допомагає Су-джок.

Ефективними, щоб вирішити проблеми з хронічним порушенням сну є такі процедури, як: Піццичиллі, Широдхара, Абхьянга. Коли ж в людини відновиться нормальний сон, вона може спокійно жити нормальним життям. Це не вічне лікування.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022