Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Усвідомлене 3доров’я – 10 синхронних аюрведичних процедур або загальних масажів.

Кожен, хто хоча б раз відвідав наші центри, на власному досвіді переконався, що найдієвіший спосіб відновити здоров’я, душевну рівновагу, повноцінно розслабитися та отримати чудові емоції – це пройти аюрведичні процедури.

Взимку – період холоду, сухості, спустошення, нервових розладів ( домінування Вата доші) – спеціалісти  Центрів  фізичного та ментального здоров’я “Аюрведа 192” рекомендують регулярні щотижневі процедури промаслювання, які ефективно протидіють негативним якостям Вати, підтримують здоров’я, забезпечуючи дистрес, насичення всіх тканин та збалансовують вогонь травлення.

Користь цих процедур безсумнівна та перевірена нашою 16-річною практикою!  Отже, тим, хто реально дбає про своє здоров’я та хоче розумно в нього інвестувати, ми пропонуємо скористатися пакетом “Усвідомлене здоров’я” – приходьте до нас щотижня та відчувайте, як ваші тіло та розум будуть вам вдячні. 

В основі пропозиції – 10 синхронних аюрведичних процедур або загальних масажів, які ви маєте пройти протягом 3 місяців. 

Ціна пакету – 12 тис. гривень, замість 16 тис. грн.

Такий комплекс регулярних процедур допоможе не лише зміцнити своє здоров’я, а й добре відновитись після довгих свят. Тож скористайтеся чудовою можливістю оздоровитися та згадати себе…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022