Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

аааиииияЯкщо при будь-яких простудних захворюваннях йде ускладнення на гланди і аденоїди, як їх захистити і запобігти їх видаленню?

Фактично, ці захворювання пов’язані зі станом лімфатичної системи, тобто, це – лімфоїдні тканини. Є люди, з певними конституційними особливостями, які найчастіше мають проблему захворювань цих органів. В таких випадках все зводиться до того, щоб відновити нормальну мікроциркуляцію, тобто, лімфодренаж. Найпрстіші рекомендації:

– виключити холодні і гарячі напої, вони мають бути просто теплі, досить комфортної для вас температури;

– полоскати горло підсоленою водою з додаванням куркуми;

– можна зробити суміш куркуми з солодкою та медом і розсмоктувати її;

– не треба забувати про досить дієву вправу «Сімхасана» або «Поза нападаючого лева».

 

«Сімхасана»

Сядьте на на стілець, покладіть руки на коліна, зробіть глибокий вдих-видих і висуньте язика якнайдалі. Одночасно напружте і широко розставте пальці, відкрийте широко рот і очі. Напружте шию, горло і все тіло (особливо горло). Тримайте цю позу кілька секунд, зберігаючи напругу. Потім розслабтеся.

Повторюйте цю вправу кожного дня і по кілька раз на день, до повного одужання.

 

Загалом, при проблемах з гландами і аденоїдами будуть доцільними ті ж самі рекомендації, що і при звичайному лікуванні хворого горла, про які ми писали раніше.

Окрім того, є досить дієві краплі в ніс – «Ану таіл», вони допомагають активізувати лімфодренаж і зменшити об’єми запалених мигдалин. Капати можна від 2-х до 10-ти раз на день по 1 краплі в кожну ніздрю.

Також, в Аюрведі, для стимулювання кровообігу і нормалізації відновлювальних процесів використовується такий метод, як вдихання диму. Для цього необхідно взяти шматочок бинту або марлі, змазати його топленим маслом з куркумою, зкрутити трубочкою і підпалити. Цей дим досить їдкий, але дуже дієвий при таких захворюваннях.

Є більш спеціальні препарати, такі як «Канчнар» – це укол. Та він призначається після консультації з лікарем.

 

Чи Аюрведа підтримує рекомендації традиційної медицини про необхідність видалення гланд і аденоїдів?

Якщо ці органи вже настільки уражені, що постійно виникають загострення і вони є тільки місцем для розсади інфекції, то, звичайно, що їх треба видаляти. Але Аюрведа схиляється до того, щоб зробити максимум для збереження будь яких внутрішніх органів. А видалення – це вже крайня міра.

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

З любов’ю, www.ayurveda192.ua

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022