Ми вже працюємо над новим сайтом, який буде ще цікавішим та більш функціональним.

Багато людей, особливо творчих, жаліються на безсоння. Постійний потік думок не дає заснути. Як позбутися безсоння і про шо воно свідчить?

На запитання нашого підписника відповідає Віктор Мацишин, лікар Аюрведи, невропатолог, спеціаліст су-джок терапії, вчитель Трансцендентальної медитації.

Найчастіше причиною безсоння є нервова перевтома. Тоді людина, навіть засинаючи, не може відпочити. Мінімальне розслаблення спричинює процес, коли втома починає розчинятися. А вихід напруги від цієї втоми – це активізація енергій. Тобто фізична активність наростає у нервовій системі. Тому людина не може заснути: то засинає, то прокидається.

Існують різні типи безсоння. Буває важко заснути, але потім важко прокидатися. І навпаки – людина швидко засинає і швидко прокидається. Є такий сон, що швидко наступає, але він поверховий, тому серед ночі людина прокидається. Це все пов’язане з дисбалансом вата-піта-кафа в організмі.

Кожний окремий віпадок треба розглядати індивідуально. Але можна сказати, що відновленню сну дуже допомагає медитація – зняти напругу, фонову втому, що накопичується щоденно. Тоді сон буде глибоким і якісним. Тіло буде відпочивати, людина буде відновлюватися під час сну.

РЕЦЕПТИ від безсоння

  • За годину до сна випити склянку теплого молока з додаванням трохи куркуми і мускатного горіха. Можна туди додати цукру і топленого масла.
  • З топленим маслом зробити масаж стоп і ним же намазати слизову оболонку носа.
  • До молока можна з’їсти два мигдалевих горіха, попередньо їх замочивши і знявши коричневу шкірку.
  • Процедури піцичілі, широдхара, абхьянга дуже ефективні, щоб вирішити проблеми з хронічним порушенням сну.

Приглашаем “Вспомнить себя…”

С любовью, www.ayurveda192.ua

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Сеть Центров Здоровья «Аюрведа 192». Разработка: веб-студия АТАНОР

 +38 (044) 36-30-192,  +38 (067) 50-27-637

 +38(067)192-0022